محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

بهترین محصولات٬ عملی ترین راه حل ها

درباره گروه صنعتی متسان

درباره ما

گروه صنعتی متسان

فعالیت تجاری و اقتصادی گروه صنعتی متسان به سال 1383 بر می‌گردد، در رزومه اختصاصی این گروه که با کادری جوان و پر انرژی پا به عرصه اقتصادی گذاشت می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1) تعمیرات، نگهداری و پشتیبانی ادوات و تجهیزات پالایشگاهی

2) نصب، نگهداری و پشتیابی دوربین های نظارت تصویری وزارت راه و شهر سازی

3) طراحی، اجرا و نظارت بر تعداد کثیری از پروژه های مسکونی و صنعتی

بلند پروازی مدیران جوان متسان باعث گردید تا گروه، فعالیت خود را توسعه داده و تلاش در عرصه های صنعت ساختمان و تاسیسات را نیز تجربه کند. متسان فعالیت های آزمایشی خود را در عرصه توزیع چسب های صنعتی از سال 1394 شروع نمود و بعد از تحصیل نتیجه مطلوب در معرفی محصول و تست بازار از سال 1395 فعالیت های رسمی خود را در این ساحه با اخذ نمایندگی انحصاری گروه صنعتی متسان ترکیه آغاز نمود. حالا دیگر متسان جایگاه مناسب خود را در بازار پدیده‌های نوآورانه یافته و به عرضه محصولاتی چون خانواده آناروبیک ها نظیر تفلون مایع، چسب کاشت میلگرد، انواع چسب های قطره ای تک جزئی و حلال های مربوط به آن ها می‌پردازد.

اهداف پیشرو
از اهداف بلند مدت گروه، بومی سازی، فراوری و تولید چسب های صنعتی در ایران بوده که با اتکا به توانمندی و دانش مجموعه در آینده ای نه چندان دور محقق شدنی خواهد بود. و از اهداف میان مدت و کوتاه مدت گروه می‌توان به تبیین جایگاه محصول مذکور در بازار و توسعه بازار اشاره نمود که با استفاده از روشهای نوین بازاریابی و استراتژی های نوین توزیع، درصدد دست یابی به این امر مهم می باشیم و نیز بزودی چسب های سیلیکون، پلی اورتان، 123، گرانول، ممبران، اسپری فوم و... را در سبد محصولات گروه صنعتی متسان مشاهده خواهید کرد.

گواهی نامه ها

ISO

تقدیر نامه ها

همچنین می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، برای خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی  اقدام کنید.