تفلون مایع فورس کد 5543
مایع غلیظ، با مقاومت متوسط هنگام باز کردن، قابلیت باز شدن مجدد، استفاده راحت و آسان، مناسب لوله های انتقال روغن و لوله های انتقال مواد شیمیایی.

تفلون مایع فورس 5543

مایع غلیظ، با مقاومت متوسط هنگام باز کردن، قابلیت باز شدن مجدد، استفاده راحت و آسان، مناسب لوله های انتقال روغن و لوله های انتقال مواد شیمیایی. در کل می توان برای لوله های انتقال آب، روغن، هوا، مایعات، گاز و لوله های انتقال مواد شیمیایی با رزوه های فلزی استفاده کرد. تحمل فشار تا 700 بار.کاربرد تفلون در انواع صنعت برای جلوگیری از نشتی آب در لوله کشی ها و اتصالات می باشد. تفلون ها به دو مدل نواری و مایع در برند های مختلف تولید و عرضه می شوند؛ اما امروزه بیشتر تفلون مایع مورد استفاده قرار می گیرد و یا به عبارت دیگر تفلون مایع جایگزین تفلون های نواری شده است.
یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت فورس ترکیه تفلون مایع کد 5543 می باشد که از بهترین مواد اولیه در عرضه بازار همراه با فناوری و تکنولوژی روز دنیا تولید و به بازار های گوناگون عرضه می کند.
تفلون مایع فورس کد 5543 از محبوبیت بالایی توسط فروشندگان برخوردار می باشد و نیز پر فروش ترین تفلون مایع از آن فورس می باشد.تفلون مایع فورس کد 5543 غلظت بسیار بالا به رنگ آبی و قابلیت استفاده مجدد را دارا می باشد که کار با آن بسیار آسان و بدون دردسر است و همچنین استفاده از آن فرمول شیمیایی آب را تغییر نمی دهد و آب مورد نظر قابل آشامیدن است. این محصول مناسب همه سیالات می باشد؛ اما معمولا در لوله کشی هایی که وظیفه انتقال مواد شیمیایی و روغن را بر عهده دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد.
البته شرکت فورس محصول خود را طوری تولید کرده که بتوان در تمام سیستم های لوله کشی با رزوه های متفاوت استفاده کرد.(هنگامی که می خواهید از تفلون مایع فورس برای آب بندی دو لوله نر و ماده استفاده کنید ، حتما محل مورد استفاده را تمیز کنید تا تفلون به درستی آب بندی شود)

مدت زمان آب بندی شدن تفلون مایع کمی بیشتر از نوار تفلن می باشد؛ به طوری که تفلون مایع هر بار مورد استفاده قرار می گیرد حدودا مدت 15 الی 60 دقیقه زمان لازم است. ولی برای آب بندی نهایی مدت زمان 20 الی 24 ساعت را لازم می باشد. پس تنها عیبی که تفلون مایع فورس کد 5543 نسبت به تفلون نواری دارد ، سرعت آب بندی آن  است؛ اما باید در نظر داشت که در ازای مدت زمان کمی بیشتر ، با آب بندی بسیار قوی تری با تفلون نواری مواجه خواهیم شد.

مزایای تفلون مایع فورس کد 5543 نسبت به سایر برند ها:


 • کیفیت بسیار بالا

 • آب بندی بسیار قوی

 • قیمت نسبتا مناسب

 • طول عمر بالا

 • دارای استاندارد بین المللی

 • مقاومت بسیار بالا در برابر فشار ، دما و آلودگی

 • فروش بسیار بالا و برخورداری از محبوبیت بالا

تفلون مایع فورس 5543

معایب تفلون مایع فورس کد 5543 نسبت به سایر برند های تفلون مایع:

طبق انجام بررسی هایی که انجام شد تفلون مایع فورس نسبت به سایر رقبا از عیب و ایرادی برخوردار نمی باشد.
در ادامه تفلون مایع فورس کد 5543 در حجم های 15 سی سی ، 50 سی سی و 250 سی سی تولید و عرضه می شوند که به هرکدام از آن ها می پردازیم.


تفلون مایع فورس فورس کد 5543 حجم 15 میلی لیتر

تفلون مایع فورس کد 5543 حجم 15 میلی لیتر فروش نسبتا بالایی دارد و از محبوبیت بالایی برخوردار نیست؛ اما نوع مواد استفاده شده و ویژگی آن با سایر متفاوت نیست. این حجم تفلون مایع فورس کد 5543 برای کار های روزمره و کارهایی انجام آن ها دشوار نیست مانند آب بندی کردن دو لوله نر و ماده پلی اتیلن در سایز های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

تفلون مایع فورس 5543 متسان 15 میلی لیتر


تعداد تفلون مایع فورس کد 5543 حجم 15 سی سی در کارتنک 24 عدد و در کارتن مادر 144 عدد است و وزن حدود 100 گرم را دارا می باشد.


تفلون مایع فورس کد 5543 حجم 50 میلی لیتر

پر فروش ترین حجم تفلون مایع فورس کد 5543 ، 50 میلی لیتر می باشد توسط فروشندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است. این حجم تفلون مایع فورس معمولا برای کار های نسبتا سنگین مانند نصب پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد که حدود 200 درجه سانتی گراد و 70 بار را تحمل می کند.

تفلون مایع فورس 5543 متسان 50 میلی لیتر

وزن تفلون مایع فورس کد 5543 حدود 1 کیلو گرم است و تعداد آن در کارتن کوچک 10 عدد و در کارتن بزرگ 120 عدد می باشد.

تفلون مایع فورس کد 5543 حجم 250 میلی لیتر

این حجم تفلون مایع فورس بیشتر مورد استفاده صنعتگران قرار می گیرد و توسط این اشخاص از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.تفلون مایع فورس کد 5543 حجم 250 سی سی معمولا در کار های سنگین مانند آب بندی کردن لوله و اتصالات سایز بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.
تعداد این حجم در کارتنک 10 عدد و در کارتن مادر 120 عدد می باشد و وزن محصول حدود 1/5 کیلوگرم است.


تفلون مایع فورس 5543 250 میلی لیتر


ویژگی ها:

پر کاربرد، قابل باز کردن مجدد، مناسب تمام سیالات طبق استاندارد 1-751 TSE EN. این محصول برای آب بندی لوله های فلزی بزرگ صنعتی قابل استفاده است. دارای تاییده های جهانی برای آب آشامیدنی و تاسیسات گاز ، دارای استاندارد CE اروپا (قابل استفاده برای انواع گازها)، DVGW آلمان برای آب آشامیدنی، استاندارد TSE ترکیه، استاندارد کشور روسیه، دارای ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, SGS

نحوه استفاده از تفلون مایع


 1. حدود 2 دنده اول بیرونی قسمت مادینگی را آغشته به تفلون مایع می کنیم

 2. یه نوار نازک از سمت بالای دنده تا پایین ترین دنده قسمت نرینه اتصالات را نیز آغشته به تفلون مایع می کنیم

 3. دو اتصال نرینه و مادینه را بدون استفاده از ابزار و فقط توسط دست محکم می کنیم

 4. در هر جایی که اتصال دو قطعه از حرکت ایستاد دیگر نیازی به ابزار نیست.

 5. آب گیری سیستم با توجه به دستور العمل درج شده در بسته بندی و ظرف تفلون مایع نوشته شده و بر حسب فشار آب مورد مصرف یا بزرگی و کوچکی اتصالات با توجه به دستور العمل صبر می کنیم . سپس این اتصال قابل استفاده می باشد

 دانلود کاتالوگ تفلون مایع فورس 5543

تاریخچه چسب
تاریخچه اولین استفاده از چسب در ۲۰۰ هزار سال قبل در ایتالیای مرکزی کشف شد هنگامی که در تکه سنگ توسط قیر پوست درخت توس پوسانده شدند.