گروه صنعتی متسان

فعالیت تجاری و اقتصادی گروه صنعتی متسان به سال 1383 بر می‌گردد، در رزومه اختصاصی این گروه که با کادری جوان و پر انرژی پا به عرصه اقتصادی گذاشت می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 تعمیرات، نگهداری و پشتیبانی ادوات و تجهیزات پالایشگاهی  

 نصب، نگهداری و پشتیابی دوربین های نظارت تصویری وزارت راه و شهر سازی 

 طراحی، اجرا و نظارت بر تعداد کثیری از پروژه های مسکونی  و صنعتی

بلند پروازی مدیران جوان متسان باعث گردید تا گروه، فعالیت خود را توسعه داده و تلاش در عرصه های صنعت ساختمان و تاسیسات را نیز تجربه کند. متسان فعالیت های آزمایشی خود را در عرصه توزیع چسب های صنعتی از سال 1394 شروع نمود و بعد از تحصیل نتیجه مطلوب در معرفی محصول و تست بازار از سال 1395 فعالیت های رسمی خود را در این ساحه با اخذ نمایندگی انحصاری گروه صنعتی متسان ترکیه آغاز نمود. حالا دیگر متسان جایگاه مناسب خود را در بازار پدیده‌های نوآورانه یافته و به عرضه محصولاتی چون خانواده آناروبیک ها نظیر تفلون مایع، چسب کاشت میلگرد، انواع چسب های قطره ای تک جزئی و حلال های مربوط به آن ها می‌پردازد.

تفلون مایع متسان
تفلون مایع متسان

اهداف پیش رو

M E T S A N

از اهداف بلند مدت گروه، بومی سازی، فراوری و تولید چسب های صنعتی در ایران بوده که با اتکا به توانمندی و دانش مجموعه در آینده ای نه چندان دور محقق شدنی خواهد بود. و از اهداف میان مدت و کوتاه مدت گروه می‌توان به تبیین جایگاه محصول مذکور در بازار و توسعه بازار اشاره نمود که با استفاده از روشهای نوین بازاریابی و استراتژی های نوین توزیع، درصدد دست یابی به این امر مهم می باشیم و نیز بزودی چسب های سیلیکون، پلی اورتان، 123، گرانول، ممبران، اسپری فوم و... را در سبد محصولات گروه صنعتی متسان مشاهده خواهید کرد.

چرا ما؟

گروه صنعتی متسان ایران با استعانت از الطاف خداوند فعالیت جدید خویش را به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت متسان ترکیه در امر واردات و ارائه محصولات این شرکت به بازار داخلی کشور عزیزمان ایران و در آینده نزدیک کشورهای همسایه آغاز نموده است. برتری متسان و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

. نیروی انسانی متخصص و کارآمد
. ارائه محصولات جدید با به روزترین تکنولوژی دنیا
. ارائه محصولاتی بر اساس نیاز یا سفارش مشتری
. ارائه محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی (استاندارد CE اروپا، استاندارد DVGW آلمان، استاندارد TSE ترکیه، استاندارد GAZMER ترکیه، استاندارد روسیه)
. اخذ استانداردهای مدیرتی  SGS OHSAS 18001، ISO 14001 و ISO 9001 توسط شرکت اصلی
. ارائه محصولاتی با کیفیتی خاص و متمایز با قیمتی مناسب
. کیفیت برتر محصولات (ارائه تفلون مایع با قابلیت باز شدن مجدد، تحمل فشار 700 بار
. ارائه چسب های قطره ای تک جزئی که نیاز به اسپری نداشته و به دلیل قدرت چسبندگی بالا علاوه بر مصارف عمومی مصارف بالای صنعتی دارا می باشد
. ارائه چسب های کاشت میلگرد و بولت با قدرت چسبندگی بالا با مناسب ترین قیمت)
. فعالیت به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت متسان ترکیه که به دلیل ارتباط تنگاتنگ با کارخانه اصلی امکان سفارش و درخواست محصولات با ویژگی خاص برای مصارف غیر متعارف امکان پذیر می گردد.