تعویض

دو روز تضمین تعویض کالا ویژه ی مشتریان [نام شرکت شما]


مدت زمان تعویض کالا:
[7]
روز تضمین تعویض کالا، ویژه ی مشتریان [نام شرکت/فروشگاه]

مشتریان [نام شرکت/فروشگاه] برای انجام آزمایش کالای خریداری شده تا [تعداد] روز فرصت دارند. در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، [نام شرکت/فروشگاه]، کالا را برای آن ها تعویض خواهد نمود. چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد، مشتریان ارجمند دو انتخاب خواهند داشت؛

1- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
2- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی

 لازم به توضیح است که در هر دو حالت، این پروسه حداکثر ظرف [تعداد] روز کاری انجام خواهد شد. هزینه ی کالای تعویض شده نیز بر عهده ی خود مشتری است.

شرایط تعویض کالا:
1. مشتری باید ظرف [تعداد] روز پس از دریافت کالا،نسبت به اعلام ایراد فنی کالای خریداری شده اقدام کند.

2. ایراد فنی می بایست به تأیید کارشناسان [نام شرکت/فروشگاه] برسد.

3. ایراد ناشی از استفاده نادرست از کالای خریداری شده، ضربه و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

4. کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی باشد.

 چنانچه ایراد فنی مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ارسال بر عهده ی خریدار است.

  گارانتی

کلیه محصولات [نام شرکت/فروشگاه] دارای [تعداد] ماه/سال گارانتی از زمان تولید محصول/صدور فاکتور می باشند.


شرایط گارانتی:

1. ارائه ی کارت ضمانت محصول، جهت خدمات پس از فروش الزامی است.
2. زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ ثبت شده در کارت یا برچسب گارانتی محاسبه می شود.
3. اطمینان از سالم بودن ظاهر محصول، برچسب سریال و ضمانت نامه هنگام خرید و تحویل.
4. ضمانت نامه فقط با برچسب هولوگرام دارای ارزش قانونی بوده و در صورت مخدوش شدن یا عدم وجود هولوگرام، ضمانت نامه فاقد اعتبار است.
5. از تحویل گرفتن محصولاتی که پلمپ یا بسته بندی آنها باز شده باشد، خودداری نمایید.
6. ضمانت نامه حتما باید ممهور به مهر فروشنده بوده و تاریخ خرید در آن قید شود.

مواردی که شامل گارانتی نمی شود!
1. ارائه ی خدمات به محصولات فاقد گارانتی معتبر مقدور نخواهد بود. لطفا هنگام خرید به گارانتی محصول دقت کنید.
2. در صورت مخدوش بودن شماره ی سریال ضمانت نامه، دستگاه و یا عدم تطابق شماره ها با یکدیگر، محصول از شرایط گارانتی خارج می شود.
3. ضمانت محصول صرفا شامل ایرادات ناشی از ساخت و عملکرد محصول بوده و شامل خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، آتش سوزی و... بنا به تشخیص کارشناسان فنی {نام شرکت شما} نمی شود.
4. نوسانات برق و آسیب های وارده به مدارها در اثر نوسان شامل گارانتی نمی باشد.
5. ضمانت فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل لوازم جانبی آن نمی شود.
6. درصورت دستکاری دستگاه توسط اپراتور و سرویس کاران غیرمجاز گارانتی ابطال می گردد.
7. استفاده در محیط های نامناسب (دمای بسیار بالا یا بسیار پایین، وجود گرد و خاک سبب آسیب به دستگاه خواهد شد). دمای مناسب محیط در اغلب کاتالوگ های دستگاه ها ذکرشده است.

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏ های [نام شرکت/فروشگاه] بوده است و [نام شرکت/فروشگاه] در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی [نام شرکت/فروشگاه] خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

- اشکال در کالای خریداری شده:
از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر، [نام شرکت/فروشگاه] فرصت تست کالاهای فروخته شده را [تعداد] روز کاری پس از تحویل در نظر گرفته است.  جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا [تعداد] روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن [شاره ی تلفن] و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما - در وب سایت - به خدمات پس از فروش [نام شرکت/فروشگاه] اطلاع داده شود. کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان [نام شرکت/فروشگاه] تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید.  برای ارسال کالای دارای ایراد به [نام شرکت/فروشگاه]، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود، را شامل نمی شود.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا [تعداد] روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات مندرج در سایت:
در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:

توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده [نام شرکت/فروشگاه] است.

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی [تعداد] ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش [نام شرکت/فروشگاه] اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر [تعداد] روز کاری پس از دریافت کالا به [نام شرکت/فروشگاه] اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن [شماره تلفن] و یا  از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش [نام شرکت/فروشگاه] اطلاع داده شود. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش [نام شرکت/فروشگاه]، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا [تعداد] روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
- آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل:
با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و [نام شرکت/فروشگاه] تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض [تعداد] ساعت/روز کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش [نام شرکت/فروشگاه] اطلاع داده شود.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش [نام شرکت/فروشگاه] ارسال شود.
در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به [نام شرکت/فروشگاه] عودت شود.
- انصراف از خرید:
در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش [نام شرکت/فروشگاه] اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.  در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا [تعداد] روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط [نام شرکت/فروشگاه] دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا [تعداد] ساعت/روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن [شماره ی تلفن] و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما – در وب سایت - به واحد خدمات پس از فروش [نام شرکت/فروشگاه] اطلاع داده شود.